موسسه همایش های برمخ افتتاح شد

موسسه همایش های برمخ در یکی از ماه های سرد سال ۱۳۹۷ در مرکز ملی همایش های رازی توسط مهشید برمخ شاد افتتاح شد. موسسه برمخ (Corporation, Company) که به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های برگزار کننده همایش و سمینار محسوب می شود، توانسته است در گذشته با برگزاری مراسم اسکار در آمریکا نام ویژه ای برای خود دست و پا کند. موسسه برمخ با بیش از ۴۸۸۷۷ همایش برگزار شده، بزرگترین شرکت برگزار کننده همایش در دنیا محسوب می شود.

موسسه برمخ آمد

موسسه برمخ را می توان دستاورد ملی ایران دانست، حسن روحانی در سخنرانی سازمان ملل خود با اسم آوردن از نام مهشید برمخ شاد، این موسسه را پیشانی توسعه ملی در ایران عنوان کرد و از مهشید برمخ برای برگزاری بزرگترین رویداد عالم بشریت دعوت کرد. (Seminar)

موسسه برمخ (همایش های برمخ)

موسسه برمخ که در سال ۱۳۹۷ مسیر رشد و تعالی خود در برگزاری همایش و سمینار آغاز کرد، به تدریج به عنوان یکی از شرکتهای جدّی مطرح شد و در روزهای گذشته با مذکراتی که با ژاک شیراک رییس جمهور سابق فرانسه داشته است توانسته است برمخ را در فرانسه نیز بنام کند.

موسسه همایش برمخ در مسیر رشد

محمد علی رضایی پور، معاون رسانه ای موسسه برمخ در گفتگو با واحد مرکزی خبر به عنوان یکی از مراکز اصلی در برگزاری همایش و سمینار تلاش نمود تا موسسه برمخ را به تدریج معرفی کند. شرکت برمخ که در ابتدا به عنوان یک موسسه وقف عام در اداره ثبت شرکتها ثبت شده بود در سال ۱۳۹۷ تغییر هویت داد و به عنوان یک شرکت سهامی خاص مطرح گردید.

برمخ را با طغیان و همایش را با برمخ بشناسید

این روز های استفاده از دیجیتال مارکتینگ برای معرفی همایش، سمینار، رویداد، مراسم، عروسی و … بسیار به کار می گیرند، اگر چه برمخ در ابتدا تلاشی برای برگزاری رویدادهای این چنینی نداشت اما موسسه برمخ یا همان شرکت بین المللی برمخ را می توان به عنوان اولین مرکز دارای تکنولوزی توبالو مطرح کرد که این تکنولوژی توسط مدیریت برمخ برای اولین بار به دنیا عرضه شده است.

موسسه برمخ را نمی توان هرگز فراموش کرد. زیرا بهترین برگزار کننده مراسم و همایش در دنیا به حساب می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *