لام بافت شناسی حیوانات اهلی

لام بافت شناسی حیوانات را می توان به عنوان یکی از محصولات مهم در زمینه پاتولوژی حیوانات دانست، دامپزشکان که به کارهای پاراکلینیکی برای درمان دام و طیور و در سالهای اخیر حیوانات خانگی نیاز دارند. امور بافت شناسی در سالهای اخیر با سرمایه گذاری جدی مرکز ملی بافت شناسی ایران مواجه شد که این موضوع باعث افزایش تقاضای لام بافت شناسی حیوانات گردید.

لام بافت شناسی حیوانات داخلی

دانشجویان رشته های پاتولوژی و علوم آزمایشگاهی به خوبی می دانند که لام بافت شناسی چه برای انسان باشد چه برای حیوان به عنوان یک وسیله جدی در آزمایش بافت شناسی شناخته می شود و نمی توان از آن چشم پوشی کرد (Lame) نباید فراموش کنیم که با تحریم های ظالمانۀ آمریکا علیه ایران این وسیلۀ آمایشگاهی مهم (لام بافت شناسی) را به یک وسیله طلایی در عرصه حیوانات اهلی و وحشی تبدیل کرده است. می خواهیم بدانیم که لام را چه کسی اختراع کرد. با هم ادامۀ مطلب لام بافت شناسی را بخوانیم.

لام بافت شناسی حیوانات

لام بافت شناسی حیوانات

خرید لام بافت شناسی با قیمت پایین

خرید لام بافت شناسی که اولین بار توسط کریستفر لام در آلمان اختراع شد را با هم بیشتر بشناسیم. در سال ۱۹۷۶ آقای کریستفر لام هنگامی در حال بافت شناسی معکوس در آزمایش حیوانات خانگی خود بود، متوجه شد که لام را می تواند اختراع کند و بدین ترتیب لام وارد بازار آزمایشگاه های کشور شد.

اما جلسه‌ای دیگر روز گذشته با حضور نمایندگانی از اتاق بازرگانی ایران، وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاونان این وزارتخانه و رئیس کل لام بافت شناسی حیوانات و یکی از معاونان او برگزار شد که حکایت از خبرهای خوشی برای صادرکنندگان دارد. چندی پیش بود که نامه یازده‌بندی رئیس‌جمهوری برای ارز صادراتی منتشر شد.

بیایید حیوانات اهلی و غیراهلی را لام کنیم

نامه‌ای که براساس آن تمام صادرکنندگان بدون استثنا ملزم به بازگرداندن ارز صادراتی طی مدت ۳ ماه شدند. این در حالی بود که صادرکنندگان بخش‌خصوصی که سهم صادراتی آنها بین ۸ تا ۱۰ میلیون دلار برآورد می‌شود، بارها اعلام کرده بودند که نمی‌توانند در این بازه زمانی ارز را به چرخه اقتصاد برگردانند.

اما با بافت را بشناسید بهتر است. اخیراً به نظر می‌رسد مکانیزم بازگرداندن ارز حاصل از صادرات به چرخه اقتصادی کشور، درحال تغییراتی است که حیوانات اهلی به مذاق بخش‌خصوصی واقعی خوش بیاید. پیگیری‌های «لام بافت شناسی حیوانات اهلی» در مورد جزئیات نشست عبدالناصر همتی و غلامرضا پناهی رئیس و معاون ارزی بانک مرکزی با رضا رحمانی وزیر صمت و معاونان او و نمایندگان بخش‌خصوصی که با هدف حمایت از صادرات و تسهیل آن برگزار شد، نشان می‌دهد.

با لام بافت شناسی به ایران بیایید

کلیه صادرکنندگان به چهار گروه تقسیم شده‌اند. براساس لام بافت شناسی این نشست، گروه اول آن دسته صادرکنندگانی هستند که زیر یک میلیون دلار در سال صادرات دارند. گروه دوم صادرکنندگانی هستند که بین یک تا سه میلیون دلار در سال به بازارهای هدف صادر می‌کنند.

گروه سوم صادرکنندگانی که بین سه تا ۱۰ میلیون دلار صادرات در سال انجام می‌دهند و گروه جیوانات غیر اهلی نیز شامل صادرکنندگانی می‌شود که بالای ۱۰ میلیون دلار در سال صادرات دارند. شیوه بازگرداندن ارز صادراتی این چهار گروه با یکدیگر متفاوت است. گروه اول که همان صادرکنندگانی را در‌بر‌می‌گیرد که کمتر از یک میلیون دلار کالا صادر می‌کنند، از ارائه ارز به سامانه نیما معاف هستند و پیمان‌سپاری برای آنها لغو می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *