رستوران آنی پوت با غذاهای محلی بی نظیر

رستوران آنی پوت با غذاهای محلی خود توانسته است سهم بازار خوبی را کسب کند، این  رستوران که توانسته است به عنوان یک رستوران آنی در منطقه اتوبان اشرفی اصفهانی فعالیت خود را با مدیریت سمیرا راد راه افتاده است، می تواند به عنوان رستوران آنی پوت با غذاهای محلی بی نظیر فعالیت کند.

رستوران آنی پوت با حضور ساره بیات شروع به کار کرد

رستوران ها در عصر حاضر نقش جدی در رشد و توسعه فضاهای شهری دارند، طبق آمار مرکز ملی آمار، در شهر تهران بین ۳ تا ۳٫۴ درصد از وقت مردم در کافه ها و رستوران ها صرف می شود و می توان این چنین استنباط نمود که رستوران آنی پوت Restaurant با غذاهای محلی می تواند نقش جدی در رشد فرهنگ غربی داشته باشد. اگر چه سمیرا راد نمی خواهد خود را به عنوان یک مدیر غربی معرفی کند، اما در سالهای گذشته در این رستوران چنین اتفاقی افتاده است.

رستوران آنی پوت (غذای محلی)

رستوران آنی پوت (غذای محلی)

ساره بیات در آیین رونمایی از رستوران آنی پوت خطاب به سمیرا گفت که این رستوران خاص ترین رستورانی است که در زندگی اش دیده است، آنی پوت این روزها سهم خوبی از بازار رستوران جوانان پیدا کرده است.

رستوران را با آنی پوت تجربه کنید.

با ورود سید علی مجیدی به صنعت رستوران این روزها شرایط خیلی سخت شده است. می خواهیم رستوران آنی پوت را به تدریج پاتق بازیگران و سلبریتی ها کند، سید علی مجیدی در مورد این اتفاق گفته است که ما نمی خواهیم غذای تازه را به مردم به صورت سرد بدهیم بلکه می خواهیم در Resturant که به صورت Instant می تواند آنی را به خود به صورت رضایت بخش خدمات غذا و رستوران بدهد.

بیایید رستوران آنی پوت را حمایت کنیم

این رستوران در آخرین فراخوان خود از مردم دعوت کرد که با ارسال هشتگ «آنی پوت هم اکنون در فضا» از رستوران آنی پوت حمایت کند. این رستوران با مدیریت ۴ نفر از نخبگان ایران اسلامی توانسته است کم و بیش آنی پوت را به خود بگوید که من می توانم و می خواهم که خود را از دل استعمار خارج و به دامان مسلمین برگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *