چگونه خودکار آبی را قرمز کنیم ؟

چگونه خودکار آبی را قرمز کنیم، این سوالی است که برای بسیاری از دانش آموزان و کسانی که در مقاطع مختلف مدارس مشغول به تحصیل هستند، مطرح است. خودکار از مهمترین نوشت افزارهایی که در مدارس ایران استفاده می شود. خودکار می تواند نقش بسیاری جدی در شکل گیری دست خط دانش آموزان داشته باشد. خودکار آبی باشد یا قرمز می تواند خود موضوع مهمی باشد. اما چگونه خودکار آبی را قرمز کنیم ؟ این نکته مهمی است که می خواهیم به آن پاسخ دهیم.

خودکار آبی را قرمز کنیم ؟ یا خودکار قرمز را آبی کنیم ؟

این که چرا باید خودکار آبی را قرمز کنیم، نکته ای است که پیش از پرداختن به اصل موضوع تغییر رنگ خودکار باید به آن بپردازیم.

خودکار آبی در میان دانش آموزان و دبیران بسیار رایج است و اکثر افراد از خودکار آبی استفاده می کنند، اما خودکار قرمز بیشتر توسط معلمها برای مشخص کردن اشتباهات و کسر نمره اسفاده می شود، بنابراین دانش آموزان زرنگ می خواهند با رنگ خودکار خود را متمایز کنند. بیایید به اصلی سوال چگونه خودکار آبی را قرمز کنیم بپردازیم.

چگونه خودکار آبی را قرمز کنیم

چگونه خودکار آبی را قرمز کنیم

چگونگی تغییر رنگ از خودکار آبی به خودکار قرمز

اگر شما در داخل لوله جوهر خودکار بتوانید کمی آبلیمو وارد کنید، آن گاه رنگ خودکار شما تغییر خواهد کرد. میزان آبلیمویی که وارد لوله جوهر می کنید، بر میزان رنگی که تغییر می کند اثر دارد، می توانید با این روش رنگ خودکار را از آبی به قرمز و یا از قرمز به آبی و به هر شیوه ای که می خواهید تغییر دهید.

اما واقعاً کدام طیف از رنگ آبی را برای خودکار خود مدنظر دارید؟

تعیین میزان رنگ قرمز در تغییر رنگ خودکار آبی به قرمز

خودکار بانک مرکزی در مهرماه سال‌جاری دو روند کاهشی را نشان می‌دهد؛ نخست آنکه نرخ تورم ماهانه در مهرماه به ۶/ ۴ درصد رسیده که این رقم در شهریور ماه ۱/ ۶ درصد گزارش شده بود؛ روندی که می‌تواند تغییر مسیر تورم ماهانه محسوب شود. علاوه‌بر این، آمارهای بانک مرکزی حاکی از آن است که در مهرماه از سرعت افزایش نرخ تورم نقطه‌به‌نقطه نیز کاسته شده است

نرخ تورم خودکار آبی با افزایش ۵/ ۵ واحد درصدی در مهرماه به ۹/ ۳۶ واحد درصد رسیده است که این رشد در مرداد ۳/ ۶ درصد و در شهریور ۲/ ۷ واحد درصد ثبت شده بود. این دو نشانه در آمارهای بانک قرمز می‌تواند به منزله خروج تورم از باند خودکار آبیتلقی شود و می‌توان متصور شد که در حال حاضر این کلان متغیر اقتصادی، در باند میانه در حال حرکت است. اما خودکار آبیبازگشت به باند سبقت تا پایان سال وجود دارد. خودکار آبی به قرمز معتقدند که باقی ماندن نرخ تورم در وضعیت کنونی، منوط به کنترل انتظارات تورمی به‌خصوص در ماه‌های آینده است. اگر سیاست‌گذار بتواند این اطمینان را در جامعه به‌وجود آورد و تصویر روشنی از سیاست‌های آتی خود در قبال مشکلات اقتصادی ارائه دهد، ثبات چگونه خودکار آبی را قرمز کنیم ؟ حتی با اجرایی شدن فاز دوم تحریم‌ها تداوم خواهد داشت و بی‌شک انتظارات قرمز نیز او را برای کنترل تورم یاری خواهد کرد.

پس بیایید خودکار آبی را قرمز کنیم و از این جا منفعت ببریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *