خرید ماشین آلات معدنی سنگین ایرانی

خرید ماشین آلات معدنی سنگین می تواند برای اقتصاد ملی ایران بسیار موثر باشد، ایران به عنوان یکی از کشورهای غنی از مواد معدنی، این پتانسیل را دارد که در ساخت ماشین آلات معدنی خصوصاً ماشین آلات سنگین، موفق شود. سرمایه گذاری در این صنعت می توانست ایران را به یکی از کشورهای صاحب تکنولوژی در این ماشین آلات صنعتی سنگین تبدیل کند، اما متاسفانه بی توجهی به این صنعت، باعث گردیده است که بدنۀ صنعت مواد معدنی ایران چندان به روز و آپدیت نباشد. در ادامه در مورد صنعت ماشین آلات معدنی سنگین ایرانی بیشتر با هم صحبت می کنیم.

خرید ماشین آلات معدنی سنگین، مسیر توسعه ملی

ماشین آلات معدنی که می تواند از تجهیزات استخراج تا تجهیزات حمل و نقل و نظایر آن باشد، عموماً از کشور چین تهیه می شود، وارد کنندگان این ماشین آلات کم و بیش شرایط اقتصادی خوبی دارند که در طی ماه های گذشته با افزایش نرخ یوآن در مقایسه به ریال، قیمت تجهیزات صنعتی و ماشین آلات معدنی (Buy Mineral Machinery) آنها (به طور ویژه ماشین آلات سنگینِ معدنی) با افزایش چشمگیر روبرو شده است. در سال حمایت از تولید ملی، بسیاری از شرکتهای معدنی دولتی نظیر گل گهر سیرجان و سنگ آهن چغارت به سمت تهیه این ماشین آلات از شرکت های ایرانی آوردند.

خرید ماشین آلات معدنی سنگین

خرید ماشین آلات معدنی سنگین

با ما در نمایشگاه ماشین آلات سنگین معدنی  همراه شوید

اولین نمایشگاه دستاورهای ایرانی در صنعت ماشین آلات سنگین معدنی، از ۵ مهر لغایت ۹ مهرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود و همه هموطنان می توانند جهت خرید ماشین آلات معدنی سنگین به این محل مراحعه نمایند.

این روزها می توانیم به صنعت ماشین آلات معدنیِ سنگین به عنوان مسیر نجاتِ اقتصادِ ملی نگاه کنیم، صنعتی که سالها مهجور مانده بود و به آن توجهی نمی شد، اما این روزها با افزایش نرخ ارز، می توانیم به آن به عنوان یک صنعت ارز آور نگاه کنیم، و تحریم های ظالمانۀ غرب علیه ایران و ایرانی را پشت سر بگذاریم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *