خرید لواشک با طعم آلو از تهران

خرید لواشک با طعم آلو از آرزوهای دوران کودکی من بود. خاطرم هست وقتی کودکی چند ساله بودم، آرزو داشتم که خودم بتوانم لواشک آلو را بخرم، شاید خرید لواشک با طعم آلو را باید یک آرزوی دست نیافتنی آن دوران بدانم. اخیراً سایت اینترنتی آلو لواشک امکان خرید لواشک با طعم آلو را از تهران فراهم کرده است.

لواشک با طعم آلو بخرید و نخورید !

فروش لواشک آلو در سال گذشته به دلیل برخی طعم دهنده هی غیر استاندارد که برای لواشک آلو استفاده می شد در تهران ممنوع شد. خرید لواشک آلو در تهران شاید قدری مشکل باشد اما لذت خوردنِ لواشکِ آلو یا به عبارتی همان لواشک با طعم آلو می تواند بسیار لذت بخش و دلچسب باشد.

آن ها که به خوردن غذاهای ترش علاقه دارند، خیلی خوب می دانند که چه لذتی در لیس زدن لواشک با طعم آلو هست.

خاطره ای از خرید لواشک با طعم آلو

خاطره سازی که الو (plum) برای من کرده است، واقعاً بی نظیر است. اولین بار که در سال ۱۳۷۰ توانستم خودم لواشک آلو بخرم، به یکی از دوستانم گفتم که برایم لواشک آلو بخرد، شاید باورتان نشود، من با لواشک آلو مورد کلاهبرداری قرار گرفتم.

اجازه دهید همین جا یک عکس خوشمزه از لواشک با طعم آلو برایتان بگذارم.

لواشک با طعم آلو

لواشک با طعم آلو

طعم ها (Flavor) با زندگی بازی می کنند، یکی از طعم های ماندگار در ذهن هر ایرانی است، این طعم ها از نطر من بهترین طعمهای لواشک در ایران هستند :

  • لواشک با طعم با آلو (Plum)
  • لواشک با طعم کیوی
  • لواشک با طعم پیاز
  • لواشک با طعم خیار
  • لواشک با طعم انبه
  • لواشک با طعم زالزالک

در پایان می خواهم خودم و شما را به مصرف روزانۀ لواشک با طعم آلو دعوت کنم، یادتان باشد، آلو نخورید، زنده نخواهید ماند، آلو و لواشک آلو شما را زنده و سرحال نگاه خواهد داشت.

برای خرید لواشک با طعم آلو ما را از یاد نبرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *