آموزشگاه علوم سایبری نیلوفر با مدیریت مهندس کشاورز

آموزشگاه علوم سایبری نیلوفر به عنوان یکی از برترین آموزشگاه های علوم سایبری هفته گذشته در منطقه شرق تهران افتتاح شد. این آموزشگاه به عنوان اولین آموزشگاه ملی در زمینه علوم سایبری با همکاری متخصصین و مهندسان ایران در منطقه لویزان و در فضایی به وسعت ۷ هکتار با هدف آموزش جوانان ایرانی راه اندازی شده است.

آموزشگاه علوم سایبری نیلوفر در مرکز ملی مطالعات داده ایران

مهندس نجی اله کشاورز، در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر افزود که این آموزشگاه هدف اضلی اش شکست دادنِ دشمنان نظام در فضای سایبری (Cyber Education Center of Niloufar) است. این آموزشگاه که نام کاملش علوم سایبری نیلوفر می باشد به دلیل استفاده از گلهای نیلوفر در فضای سبز اش به این نام نامگذاری گردیده است.

مرکز ملی مطالعات سایبری نیلوفر (آموزشگاه)

استفاده از علوم سایبری در کشور به عنوان یکی از کاستی های جدی در کشور شناخته می شود که با انجام کار آموزش می توان جوانان و نوجوانان را به این حوزه جذاب علاقه مند نمود. طی سالهای گذشته با فعالیتهای مختلف در شبکه اجتماعی علوم کامپیوتری و سایبری افزایش یافته است. این سالها که سالهای طلایی فضای رایانه ای و سایبری (Cyber Tech) در کشور می باشد را باید به سالهای طلایی در حوزه افزایش اقتدار ملی در فضای مجازی نیز استفاده کرد. مدرسه (School) سایبری نیلوفر که بیشتر با نام آموزشگاه سایبری نیلوفر شناخته می شود، این روزها توانسته است سهم بازار خوبی از بازار آموزش های حرفه ای حوزه اینترنت را به خود اختصاص دهد.

آموزشگاه علوم سایبری نیلوفر

آموزشگاه علوم سایبری نیلوفر

به گزارش این سایبری، در بحبوحه تغییرات سریع تکنولوژی، سیاست قطبی‌ شده و بهبود شکننده اقتصادی، تعریف، ارزیابی و اجرای مسیرهای جدید برای ایجاد رشد و رفاه اهمیت می‌یابد. با توجه به اینکه «بهره‌وری» مهم‌ترین عامل نیلوفر رشد و درآمد بلندمدت است، «شاخص جهانی رقابت‌پذیری ۰/ ۴» با هدف فهم بهتر مجموعه عوامل علوم سایبری در عصر «انقلاب صنعتی چهارم» برای بهره‌وری حیاتی هستند.

علوم را سایبری در نیلوفر بیاموزید

و همچنین ایجاد ابزاری برای ارزیابی آنها طراحی شده است. در این باره، هر کشور به منظور ارتقای رقابت‌پذیری خود، به‌جای نیلوفر بر یک عامل نیاز به اتخاذ نگرشی جامع دارد. به عبارتی، موفقیت در یک حوزه نمی‌تواند عملکرد ضعیف سایر حوزه‌ها را جبران کند. بنابراین به منظور افزایش رقابت‌پذیری، هیچ حوزه‌ای نباید نادیده گرفته شود. کلوس شوآب، بنیان‌گذار و رئیس «آموزشگاه علوم سایبری نیلوفر» در مقدمه این گزارش در یادداشتی توضیح می‌دهد که گزارش رقابت‌پذیری با هدف کمک به علوم سایبری نیلوفر، رهبران کسب‌وکارها و سایر ذی‌نفعان در گوشه‌کنار جهان برای شکل‌دهی استراتژی‌های نیلوفر خود در عصر «انقلاب صنعتی چهارم»‌ تهیه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *